Kerim Tekin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kerim Tekin Fan Club

Kerim Tekin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öğrencilere Kötü Haber...

2 posters
YazarMesaj
Kerim&Barışçı91
co-Admin

co-Admin
Kerim&Barışçı91

ruh haliniz : Öğrencilere Kötü Haber... Relax10
rep gücü :
Öğrencilere Kötü Haber... Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Öğrencilere Kötü Haber... Right_bar_bleue

takım : Beşiktaş

Öğrencilere Kötü Haber... Empty
MesajKonu: Öğrencilere Kötü Haber...   Öğrencilere Kötü Haber... Empty2008-06-13, 16:31

ÖĞRENCİLER bugün 2007/2008 öğretim yılını kapatıp uzun yaz tatiline çıkmanın keyfini yaşarken, Milli Eğitim Bakanlığı tatil süresini bir hafta kısalttı. Bakanlık, önümüzdeki ders yılında resmi tatillerin hafta içine denk geleceği gerekçesiyle okulların açılması tarihini 15 Eylül'den 8 Eylül'e çekti.
Lise öğrencilerine `yeni haklar tanıyan' yönetmeliği okulların kapanmasına bir gün kala yürürlüğe sokarak sürpriz yapan Milli Eğitim Bakanlığı, ikinci sürprizi çalışma takvimini değiştirerek yaptı. Daha önce 2008/2009 öğretim yılının 15 Eylül Pazartesi günü başlayacağını bildiren Bakanlık, resmi tatil günlerinin hafta içine rastlaması nedeniyle değişiklik yapıldığını açıkladı.
Buna göre öğrencilerin yaz tatili bir hafta kısaldı, ders yılının açılışı 15 Eylül'den 8 Eylül'e alındı. Yeni çalışma takvimine göre; 8 Eylül Pazartesi günü başlayacak 2008/2009 ders yılı birinci dönemi 23 Ocak Cuma günü sona erecek. Yarıyıl tatili 26 Ocak- 6 Şubat 2009 tarihleri arasında yapılacak. İkinci kanaat dönemi 9 Şubat Pazartesi günü başlayacak, 12 Haziran 2009 cuma günü sona erecek. Yeni çalışma takvimine göre 2009/2010 öğretim yılı da 7 Eylül'de başlayacak.
Genelgede, ÖSS'ye girecek adayların ÖSYM'deki işlemlerinin zamanında gerçekleştirilebilmesi için gerekli titizliğin gösterileceği de kaydedildi.

kaynak:http://www.zekirdek.com/?module=news&action=view&id=19047

En son Kerim&Barışçı91 tarafından 2008-06-13, 16:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Kötü Haber...   Öğrencilere Kötü Haber... Empty2008-06-13, 16:52

Bu kötü degil güzel bir haber olarak algılamalısınız. Hayatta okumak kadar güzel bir olgunun karşısında başka kıyaslamalara dogru kimsenin gidebilecegini sanmıyorum.

Okumak ögrenmek ne kadar güzel. Kıymatini bilin. Bu günlerinizi ders çalışarak geçirinki ileride daha güzel günlerin başlangıcı sizlere kucak açsın Wink
crazykerim
Admin

Admin
crazykerim

ruh haliniz : Öğrencilere Kötü Haber... Vizilt10
rep gücü :
Öğrencilere Kötü Haber... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Öğrencilere Kötü Haber... Right_bar_bleue

takım : Fenerbahce

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Kötü Haber...   Öğrencilere Kötü Haber... Empty2008-06-14, 17:28

Very Happy ben kaltım
http://kerimtekin.fanforum.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Kötü Haber...   Öğrencilere Kötü Haber... Empty2008-06-14, 21:43

Kalırsın tabii siteyle ugraşacagına ders çalışsana.

Bundan böyle ben varım. İlgilenirim. Hem yakında kıymetli misafirlerimiz gelecekler Yeni üyeler yanii

Sistemimizi zenginleştiriyoruz. İşin başlangıcındayız. İlerde bu forumu arşiv olarak kullanacagız
crazykerim
Admin

Admin
crazykerim

ruh haliniz : Öğrencilere Kötü Haber... Vizilt10
rep gücü :
Öğrencilere Kötü Haber... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Öğrencilere Kötü Haber... Right_bar_bleue

takım : Fenerbahce

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Kötü Haber...   Öğrencilere Kötü Haber... Empty2008-06-15, 13:01

yok ya 22 davamsızlık vardı...
http://kerimtekin.fanforum.biz
Kerim&Barışçı91
co-Admin

co-Admin
Kerim&Barışçı91

ruh haliniz : Öğrencilere Kötü Haber... Relax10
rep gücü :
Öğrencilere Kötü Haber... Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Öğrencilere Kötü Haber... Right_bar_bleue

takım : Beşiktaş

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Kötü Haber...   Öğrencilere Kötü Haber... Empty2008-06-15, 14:12

olmadı mustafa olmadı.. Mad Very Happy hakkaten burda yazacağına azıcık derslerie çalış,ve burda bu kadar duracağına okulda dur dimi ama..ben de anne gibi oldum ama doğruyu söylüyorum.

1 sayfadaki 1 sayfası