Kerim Tekin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kerim Tekin Fan Club

Kerim Tekin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde

YazarMesaj
Kerim&Barışçı91
co-Admin

co-Admin
Kerim&Barışçı91

ruh haliniz : Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde Relax10
rep gücü :
Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde Right_bar_bleue

takım : Beşiktaş

Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde Empty
MesajKonu: Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde   Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde Empty2008-06-18, 08:16

Mehmet Ali Birand, yıllardır içinde ukde kalan ve gerçekleştiremediği rüyasını anlatırken, gözleri doldu.

Mehmet Ali Birand'ın içinde kalan ukde 19540

Star TV’de Sibel Turnagöl, programına konuk ettiği Birand’a "Zor günlerden sonra başarılarınızı annenizle paylaştığınızda neler yaşadınız?" sorusunu yöneltti. Bu soru üzerine bir hayli duygulanan Mehmet Ali Birand, "Maalesef paylaşamadım" diyerek içinde kalan ukdeyi izleyicilerle paylaştı:

"Paylaşamadım, çünkü benim tam rahat ettiğim, onu da rahat ettireceğim yıl onu kaybettim. Benim içimdeki en büyük ukde o olmuştur. Çok büyük ukde oldu. Hep rüyamda, annemin altına şoförlü araba vereceğim. Annemi kaloriferli yerde oturtacağım. Çünkü bütün bizim çocukluğumuzun geçtiği Erenköy’deki köşk, ahşaptı. Kömür taşınırdı ısınmak için. Kışlar o zaman tam kış olurdu. Onun için onu kaloriferli bir yerde oturtacağım. Hayatımın en büyük ukdesi odur. Çok ağır geliyor, hala, hala ağır geliyor."

Mehmet Ali Birand, yaşlanmasına karşın halen annesinin yanında olan, ona destek veren kişilere karşı çok hürmetinin olduğunu sözlerine ekledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

1 sayfadaki 1 sayfası